Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Brzostku

A ten, który posiada wiedzę, nie będzie narzekał.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2006-05-27 19:02:27

Admin

Administrator

Skąd: Brzostek
Zarejestrowany: 2006-05-03
Posty: 26
Punktów :   
WWW

Poważna luka w produktach Symantec

Eksperci eEye Digital Security ostrzegają przed poważną luką w produktach antywirusowych firmy Symantec, która w skrajnym przypadku może umożliwić atakującemu zdalne przejęcie całkowitej kontroli nad systemem użytkownika bez jakichkolwiek jego czynności. Stwarza to tym samym nie tylko możliwość zwykłego zniszczenia przechowywanych na komputerze danych, ale również ich ujawnienia i kradzieży, co często wiąże się z o wiele większymi stratami. Symantec potwierdził przyjęcie zgłoszenia o usterce i wszczął już odpowiednie procedury.

Offline

 

#2 2006-05-27 19:22:38

marcinos

Member

9253789
Skąd: Nawsie Brzosteckie
Zarejestrowany: 2006-05-04
Posty: 374
Punktów :   

Re: Poważna luka w produktach Symantec

ouuuu a jam antywirusa Symantec, ale jestem dobrej myśli, myśle że mnie nie zaatakują. pozdrawiam


Moje strony www:

www.gmina.brzostek.kw.pl - Gmina Brzostek - informator historyczno-turystyczny Gminy Brzostek
www.brzostekfoto.kw.pl - Galeria Gminy Brzostek

Offline

 

#3 2006-05-27 23:40:13

lanzone

Moderator

Zarejestrowany: 2006-05-05
Posty: 67
Punktów :   

Re: Poważna luka w produktach Symantec

Wogóle produkty firmy Symantec to jedno sito! Raz że mają pełno błędów w kodzie, to nie wyłapują wszystkich virów!
Nie łapią naprzykład naszych rodzimych krajowych produkcji . Najcześciej ich definicje są dodawane po około miesiącu!

Offline

 

#4 2006-09-05 22:20:53

Silas

Moderator

Zarejestrowany: 2006-05-05
Posty: 145
Punktów :   

Re: Poważna luka w produktach Symantec

lanzone napisał:

Wogóle produkty firmy Symantec to jedno sito! Raz że mają pełno błędów w kodzie, to nie wyłapują wszystkich virów!
Nie łapią naprzykład naszych rodzimych krajowych produkcji . Najcześciej ich definicje są dodawane po około miesiącu!

Pewnie dlatego są ignorowane bo mają logo: TERAZ POLSKA

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl