Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Brzostku

A ten, który posiada wiedzę, nie będzie narzekał.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda
  • Index
  •  » Muzyka
  •  » Koncerty - Jakie wam się podobały?

#1 2006-05-27 15:43:47

marcinos

Member

9253789
Skąd: Nawsie Brzosteckie
Zarejestrowany: 2006-05-04
Posty: 374
Punktów :   

Koncerty - Jakie wam się podobały?

Mam pytanie byliście kiedyś na koncercie lub chcielibyście na jakiś wyjechać, piszczie. mi najbardziej spodobał się koncert Paris La Defense Jean Michel Jarre'a z 14 lipca 1990 roku. Dla mnie ten koncert jest niepowtarzalny.

Palylista: Waiting For Cousteau (played on loop before the concert), Oxygene 4 (featured a special intro sometimes interpret as Paris La Defense), Equinoxe 4, Equinoxe 5, Souvenir de Chine / Souvenir of China, Les Chants Magnetiques II / Magnetic Fields II, Ethnicolor (featured the first part of the song and a special transition, sometimes interpret as Ethnitransition, before the next song), Zoolookologie, Revolution, Revolutions (a new mix featuring a classical Arab Orchestra), Second Rendez-Vous, Calypso 2, Calypso 3 - Fin De Siécle, Calypso, Fourth Rendez-Vous, Calypso (encore)

a tutaj wykaz instrumentów użytych podczas koncertu: ARP 2500 , ARP 2600 , Elka AMK8 , Elka Synthex , Elka MK-88 , EMS AKS , EMS VCS3 , Korg EXM1R , Korg T3 , Roland D-50 , Roland D-550 , Roland D-70 , Roland MKS 80 (Super Jupiter) , Roland S-1000 , Roland S-550 , Yamaha KX-5 , Clavier Circulaire , Laser Harp , LAG Mad Max II , LAG Insecte , ARP Sequencer , Alesis Quadraverb , Alesis 1622 , MIDI Tap Lone Wolf , Atari ST4 , Unitor C.Lab , Pearl Drums ,
Pad Pearl , Basse Musikmaker


http://equinoxejmjarre.free.fr/concerts/images/defense/La_Defense_012.jpg


Moje strony www:

www.gmina.brzostek.kw.pl - Gmina Brzostek - informator historyczno-turystyczny Gminy Brzostek
www.brzostekfoto.kw.pl - Galeria Gminy Brzostek

Offline

 

#2 2006-05-31 20:16:34

gocha

Member

Zarejestrowany: 2006-05-03
Posty: 203
Punktów :   

Re: Koncerty - Jakie wam się podobały?

najlepsze są jasielskie koncerty zwłaszca te które odbywaja się w przyległych wioskach jeden pamiętny to koncert shazy na rynku publiczność z zachwytu rzucała butelkami i wogóle czym popadnie to są prawdziwe koncerty szydera:/

Offline

 
  • Index
  •  » Muzyka
  •  » Koncerty - Jakie wam się podobały?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl