Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Brzostku

A ten, który posiada wiedzę, nie będzie narzekał.

#1 2006-05-06 00:28:57

Admin

Administrator

Skąd: Brzostek
Zarejestrowany: 2006-05-03
Posty: 26
Punktów :   
WWW

Dlaczego młodzież gra w Tibię?

Co robić aby dziecko mniej grało w tą grę. 

Offline

 

#2 2006-05-06 10:48:01

Silas

Moderator

Zarejestrowany: 2006-05-05
Posty: 145
Punktów :   

Re: Dlaczego młodzież gra w Tibię?

zsbrzostek napisał:

Co robić aby dziecko mniej grało w tą grę. 

Jest na to wiele sposobów. M.i można lekko zmienić rejestr systemowy blokując takie aplikacje (ja nie będę podawać tego sposobu, bo w brzostku wkrótce pewnie żaden program działać nie będzie), prostrzym sposobem jest odłączenie kabla od gniazdka elektrycznego.
Jednak w.g mnie tibia to raczyj sport zimowy, dobry na długie nudne wieczory. Jednak w lato, liczba graczy się zmniejszy.    

Offline

 

#3 2006-05-06 12:16:24

marcinos

Member

9253789
Skąd: Nawsie Brzosteckie
Zarejestrowany: 2006-05-04
Posty: 374
Punktów :   

Re: Dlaczego młodzież gra w Tibię?

ciesze się że przynajmniej ja mam problem z grami z głowy. wogóle nie gram w rzadne gry na kompie. Komputer używam do innych celów


Moje strony www:

www.gmina.brzostek.kw.pl - Gmina Brzostek - informator historyczno-turystyczny Gminy Brzostek
www.brzostekfoto.kw.pl - Galeria Gminy Brzostek

Offline

 

#4 2006-05-06 12:56:18

xpsystem

Member

Zarejestrowany: 2006-05-06
Posty: 52
Punktów :   

Re: Dlaczego młodzież gra w Tibię?

Prawde mówiac to nikt z tego forum nie zna Tibi i nie wie o czym mowi wiec oszczędzcie sobie dalszej kompromitacji przestancie mowic na temat o ktorym NIC nie wiecie

NIC nie wiecie, moze z wyjatkiem paru osob (chociazby silas ktory wie ze to sport bardziej zimowy  ale np pan Admin jest kompletnie zielony jesli o to chodzi !

Offline

 

#5 2006-05-06 13:58:52

lanzone

Moderator

Zarejestrowany: 2006-05-05
Posty: 67
Punktów :   

Re: Dlaczego młodzież gra w Tibię?

xpsystem napisał:

Prawde mówiac to nikt z tego forum nie zna Tibi i nie wie o czym mowi wiec oszczędzcie sobie dalszej kompromitacji przestancie mowic na temat o ktorym NIC nie wiecie

Znalazł się oświecony! lol
Nawet dzieci grają w bardziej inteligentne gry! Największe dno w tej pseudo grze to grafika, jak na to patrze to mi żal tych którzy czas na to marnują!

Offline

 

#6 2006-05-06 14:06:28

xpsystem

Member

Zarejestrowany: 2006-05-06
Posty: 52
Punktów :   

Re: Dlaczego młodzież gra w Tibię?

Znalazl sie wielki znawca i informatyk komputerowy, wiec zacznij grać w bardziej inteligetne gry,dnem jest pseudo grafika? żal ci innych, to mi jest zal ciebie bo nie wiesz o czym mowisz. Znawca phi!

a jesli wolisz grac w Mario to twoja sprawa,a poki nie znasz sie na sprawie nie komentuj jej panie znawco

Ostatnio edytowany przez xpsystem (2006-05-06 14:09:08)

Offline

 

#7 2006-05-06 14:18:38

lanzone

Moderator

Zarejestrowany: 2006-05-05
Posty: 67
Punktów :   

Re: Dlaczego młodzież gra w Tibię?

xpsystem napisał:

Znalazl sie wielki znawca i informatyk komputerowy, wiec zacznij grać w bardziej inteligetne gry,dnem jest pseudo grafika? żal ci innych, to mi jest zal ciebie bo nie wiesz o czym mowisz. Znawca phi!

a jesli wolisz grac w Mario to twoja sprawa,a poki nie znasz sie na sprawie nie komentuj jej panie znawco

Pozostawiam to bez komentarza, tak będzie bardziej inteligentnie!

Nigdy nie kłóć się z głupcem - ktoś mógłby nie zauważyć różnicy

To prawda - podobnie jak z powiedzeniem "nie polemizuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pobije doświadczeniem". Rozmowa z trollami nigdy nie prowadzi do niczego dobrego, więc lepiej powiadomić kogoś "z góry", który udzieli ostrzeżenia lub zbanuje. Moderatorzy w miarę możliwości powinni usuwać posty, spowoduje to w końcu zniechęcenie i zaprzestanie działania.

Ostatnio edytowany przez lanzone (2006-05-06 14:22:11)

Offline

 

#8 2006-05-06 14:19:46

xpsystem

Member

Zarejestrowany: 2006-05-06
Posty: 52
Punktów :   

Re: Dlaczego młodzież gra w Tibię?

Poprostu nie wiesz o czym mówisz i tyle a do tego nie trzeba komentarza wiec masz racje, oszczędź sobie.
pozdrawiam

Prawdą jest również to ze wielu ludzi nie umie przyznac się do błędu oraz to ze ludzie  oczerniaja cos o czym nie maja pojęcia, a oczerniaja to bez powodu, i niestety nie dam ci tej satysfakcji zebyś dobrnol do mojego poziomu a poki co zaprzestanmy kłótni o to bo rzeczywiscie  ( tym razem sie zgadzam z toba) moze to zniechęcic innych do dzialania.

I nie przytaczaj wyszukanych morałów i nie nazywaj ( chociaz nie bezposrednio) mnie trolem czy idiotą bo to mozna pobic jakże łatwym dziecinnym przyslowiem "kto sie przezywa sam sie tak nazywa"

Ostatnio edytowany przez xpsystem (2006-05-06 14:28:49)

Offline

 

#9 2006-05-06 17:53:53

Admin

Administrator

Skąd: Brzostek
Zarejestrowany: 2006-05-03
Posty: 26
Punktów :   
WWW

Re: Dlaczego młodzież gra w Tibię?

Lanzone ma rację, tibia jest do bani, i uważaj xp system bo moze zostaniesz zbanowany

Offline

 

#10 2006-05-06 22:49:16

xpsystem

Member

Zarejestrowany: 2006-05-06
Posty: 52
Punktów :   

Re: Dlaczego młodzież gra w Tibię?

Widze ze na tym forum panie Adminie ci którzy maja inna opinie niz pan Admin i pana uczniowie bedą banowani albo cos podobnego tak?

zero tolerancji i tyle

Offline

 

#11 2006-05-06 23:39:16

lanzone

Moderator

Zarejestrowany: 2006-05-05
Posty: 67
Punktów :   

Re: Dlaczego młodzież gra w Tibię?

xpsystem napisał:

Widze ze na tym forum panie Adminie ci którzy maja inna opinie niz pan Admin i pana uczniowie bedą banowani albo cos podobnego tak?

zero tolerancji i tyle

Tolerancja istnieje! Mamy demokracje, pluralizm, oraz wolność słowa! 
A co do banowania użytkownika xpsystem to jestem przeciwny  ! Wkońcu potrzebna jest opozycja, tak jak w polityce. Przynajmniej bedzie z kim polemizować i wymieniać sprzeczne poglądy!

POZDRAWIAM

Ostatnio edytowany przez lanzone (2006-05-06 23:40:51)

Offline

 

#12 2006-05-07 11:46:18

tryhp3

Member

Zarejestrowany: 2006-05-03
Posty: 129
Punktów :   

Re: Dlaczego młodzież gra w Tibię?

Ja w Tibie nie gram ale znalazłem reportarz TVNu o tej gierce. Został on wyśmiany w środowisku graczy. Zachęcam do oglądniecia:
http://www.cda.pl/gry-online/filmy/tvn_t.php

Offline

 

#13 2006-05-07 15:34:51

xpsystem

Member

Zarejestrowany: 2006-05-06
Posty: 52
Punktów :   

Re: Dlaczego młodzież gra w Tibię?

Reportaż genialny, ale oni nie zauwazaja roznicy miedzy zwyklymi graczami a powoli nalogowymi, bo mowią ze wszyscy sa uzaleznieni itp, a przeciez mozna grać normalnie.

Chyba bede częściej będe odwiedzal to forum bo OPOZYCJA ROX

Offline

 

#14 2006-05-08 08:45:08

Silas

Moderator

Zarejestrowany: 2006-05-05
Posty: 145
Punktów :   

Re: Dlaczego młodzież gra w Tibię?

xpsystem napisał:

Reportaż genialny, ale oni nie zauwazaja roznicy miedzy zwyklymi graczami a powoli nalogowymi, bo mowią ze wszyscy sa uzaleznieni itp, a przeciez mozna grać normalnie.

Chyba bede częściej będe odwiedzal to forum bo OPOZYCJA ROX

Zachęcam do odwiedzania forum. Wyraźnie widać lewicę i prawicę w rozmowach. Tibia może jest trochę fajna, bo to w końcu RPG. W takich grach jest jedna fajna rzecz. Ciągły rozwój, zdobywanie umiejętności i duże tereny do penetrowania, bez większych ograniczeń. Dlatego tak bardzo lubie gry z serii Gothic (i to jest jedyna gra w którą gram, w przerwach kiedy używam kompa do innych celów) - które są podobne do Tibii, ale bardziej interaktywne i na pewno z lepszą grafiką.
Ja przeciwko Tibi nie mam nic. Nie pasuje mi tylko kilka rzeczy:

-* Nałogowcy uciekają przykładowo z ostatnich lekcji (głównie w gimnazjum) i grają w to w miejscach publicznyvch t.j biblioteka, czy gok. W końcu internet powinien służyć wszystkim, a nie tylko poddenerowanym graczom, którzy często po czterogodzinnej grze mają spowolnionych kontakt z otoczeniem, zwolnioną kordynacje ruchów i ciągle jeżeli rozmawiają to o mieczach, poziomach i korydynacji wyprwaw.

Niech grają w domu,

2.
Fenomen Tibii:
Tibia jest darmowa! To plus. Nowe gry kosztują po 100zł i nie każdy sobie może na nie pozwolić (zresztą większość polaków uważa, że jak kupili komputer za 3000 zł, to gry należą im się za darmo.

Offline

 

#15 2006-05-08 15:49:22

xpsystem

Member

Zarejestrowany: 2006-05-06
Posty: 52
Punktów :   

Re: Dlaczego młodzież gra w Tibię?

No Gothica gralem obie części a ja w tibie nie gram nigdzie indziej niz w domu a o tych co graja na kawiarenkach sadze to samo co ty

I w sumie prawde o tibi powiedziales, dobre okreslenia

pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez xpsystem (2006-05-08 15:50:31)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl